Skip to content
Saint Agnes
Navbar
Calendar
Rosters
Scores and Standings
Today
February 2021
April 2023
May 2023
June 2023
July 2023
August 2023
September 2023
October 2023
November 2023
December 2023
January 2024
February 2024
March 2024
April 2024
May 2024
June 2024
July 2024
August 2024
September 2024
October 2024
November 2024
December 2024
January 2025
February 2025
March 2025
April 2025
Week
Month
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
31
1
2
4:45pm
Basketball: B/C
(Cancelled)
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
5:00pm
Hockey: B/Junior Varsity
@Polar Ice Arena
6:00pm
Basketball: G/JV
@New Life Academy
Wetsel Court
6:00pm
Basketball: B/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:00pm
Hockey: G/V
@Plymouth Arena and Pool/Lifetime Fitness
7:00pm
Hockey: B/V
@Polar Ice Arena
7:30pm
Basketball: G/V
@New Life Academy
Wetsel Court
7:30pm
Basketball: B/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
3
4
TBD
Alpine Skiing: V
@Afton Alps Ski Area
4:00pm
Basketball: B/8
@St. Joe's - Rosemount
5:00pm
Basketball: G/7th/8th
@Holy Trinity South St. Paul
5:30pm
Basketball: B/JV
(Changed)
@Cristo Rey Jesuit High School
6:00pm
Basketball: B/7
@St. Odilia
7:00pm
Basketball: B/V
(Changed)
@Cristo Rey Jesuit High School
Cristo Rey Jesuit High School Twin Cities - Colin Powell Youth Leadership Center
5
4:00pm
Alpine Skiing: V
@Afton Alps Ski Area
5:30pm
Basketball: G/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
5:30pm
Basketball: B/JV
(Changed)
@Cristo Rey Jesuit High School
7:00pm
Basketball: G/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
7:00pm
Basketball: B/V
(Changed)
@Cristo Rey Jesuit High School
Cristo Rey Jesuit High School Twin Cities - Colin Powell Youth Leadership Center
6
9:00am - 1:30pm
Basketball Practice
@Saint Agnes School - Gruden - Gymnasium
9:00am
Wrestling: V
@Burnsville High School
9:am vs. Burnsville 10:30 am vs. Cooper
10:00am - 12:00pm
5/6 Grade Basketball Development Camp
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
1:00pm
Hockey: B/V
@SPA - Drake Arena
2:00pm
Hockey: G/V
@Minnehaha Academy Ice Arena - South Campus
11:00pm
Hockey: B/Junior Varsity
@SPA - Drake Arena
7
12:00pm - 6:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
8
4:15pm
Basketball: B/C
(Rescheduled)
@SPA - Randolph Campus
Gym
5:30pm
Basketball: G/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
5:30pm
Basketball: B/JV
(Rescheduled)
@SPA - Randolph Campus
Gym
7:00pm
Basketball: G/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
7:00pm
Basketball: B/V
(Rescheduled)
@SPA - Randolph Campus
Gym
9
7:00pm
Hockey: G/V
@Drake Arena
10
6:00pm
Basketball: G/7th/8th
@Saint Agnes
Gruden - Gymnasium
7:30pm
Basketball: B/7
@Saint Agnes
Gruden - Gymnasium
11
5:30pm
Basketball: B/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:00pm
Basketball: G/V
(Rescheduled)
@Mounds Park Academy
6:00pm
Basketball: B/8
@Saint Agnes School
Gruden - Gymnasium
7:00pm
Basketball: B/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
7:00pm
Wrestling: V
@Cretin-Derham Hall High School
5pm Weigh In, 6pm Junior Varsity, 7pm Varsity
12
4:00pm
Alpine Skiing: V
@Afton Alps Ski Area
13
9:00am - 1:30pm
Basketball Practice
@Saint Agnes School - Gruden - Gymnasium
10:00am - 12:00pm
5/6 Grade Basketball Development Camp
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
1:00pm
Hockey: G/V
@Fairmont-Martin County Arena
3:00pm - 9:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
4:00pm
Wrestling: V
@Trinity School at River Ridge
14
12:00pm - 6:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:15pm - 8:00pm
Baseball Open Gym
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
15
2:30am - 5:00pm
Basketball Practice
5:00pm
Basketball: G/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
16
4:45pm
Basketball: B/C
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:00pm
Basketball: G/7th/8th
@Saint Agnes School
Gruden - Gymnasium
6:00pm
Basketball: G/JV
(Cancelled)
@Maranatha Christian Academy
6:00pm
Basketball: B/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
7:00pm
Hockey: G/V
@Blake School - Hopkins Campus
7:30pm
Basketball: G/V
@Maranatha Christian Academy
7:30pm
Basketball: B/8
@Saint Agnes School
Gruden - Gymnasium
7:30pm
Basketball: B/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
17
5:00pm
Hockey: B/Junior Varsity
@SPA - Drake Arena
6:00pm
Basketball: B/7
@Saint Agnes School
Gruden - Gymnasium
7:00pm
Hockey: B/V
@SPA - Drake Arena
18
6:00pm
Wrestling: V
@Saint Agnes
Gruden - Gymnasium
19
4:45pm
Basketball: B/C
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
5:30pm
Basketball: G/JV
@Concordia Academy
6:00pm
Basketball: B/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:00pm
Wrestling: V
@Saint Agnes
Gruden - Gymnasium
weigh-ins at 5:00 pm JV at 6:00 pm Varsity at 7:00 pm
7:00pm
Basketball: G/V
@Concordia Academy
7:30pm
Basketball: B/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
20
9:00am - 1:30pm
Basketball Practice
@Saint Agnes School - Gruden - Gymnasium
10:00am - 12:00pm
5/6 Grade Basketball Development Camp
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
12:00pm
Basketball: G/JV
(Cancelled)
@Hill Murray School
12:15pm
Hockey: B/Junior Varsity
@Richfield Ice Arena
2:00pm
Hockey: B/V
@Richfield Ice Arena
3:00pm - 9:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
7:00pm
Hockey: G/V
@Drake Arena
21
12:00pm - 6:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:15pm - 8:00pm
Baseball Open Gym
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
22
4:00pm
Alpine Skiing: V
@Afton Alps Ski Area
4:45pm
Basketball: B/C
@Trinity School at River Ridge
5:30pm
Basketball: G/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:00pm
Basketball: B/JV
@Trinity School at River Ridge
7:00pm
Basketball: G/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
7:30pm
Basketball: B/V
@Trinity School at River Ridge
23
4:30pm
Basketball: B/7
@St. Odilia
5:15pm
Hockey: B/Junior Varsity
@Breck School Anderson Ice Arena
7:15pm
Hockey: G/V
@Rochester Graham Arena
7:30pm
Hockey: B/V
@Breck School Anderson Ice Arena
24
6:00pm
Basketball: G/7th/8th
@Saint Agnes
Gruden - Gymnasium
25
5:30pm
Basketball: G/JV
@Blake School - Hopkins Campus
5:30pm
Basketball: B/JV
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:00pm
Basketball: B/8
@Saint Agnes School
7:00pm
Basketball: G/V
@Blake School - Hopkins Campus
7:00pm
Basketball: B/V
@Saint Agnes
Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
26
4:15pm
Basketball: G/7th/8th
@Minnehaha Academy North Campus
6:00pm
Wrestling: V
@Saint Agnes
Gruden - Gymnasium
27
10:00am - 12:00pm
5/6 Grade Basketball Development Camp
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
11:00am
Wrestling: V
@Holdingford High School
3:00pm
Hockey: G/V
@Windom Arena
3:00pm - 9:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
28
12:00pm - 6:00pm
Midwest Power Softball
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
6:15pm - 8:00pm
Baseball Open Gym
@Saint Agnes School - Ubel Activities Center - Bandas Gymnasium
1
2
3
4
5
6
Collapse Menu
Search
Today
April 2023
May 2023
June 2023
July 2023
August 2023
September 2023
October 2023
November 2023
December 2023
January 2024
February 2024
March 2024
April 2024
May 2024
June 2024
July 2024
August 2024
September 2024
October 2024
November 2024
December 2024
January 2025
February 2025
March 2025
April 2025
View Schedules
Loading schedules..
Get The Mobile App
Notify Me
LOGIN
Username:
Password:
Forgot password?